KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10824162
nr 1082 4162
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Akvarell, Ingegerd Beskow (1887-1978), signerad, hus, 49x34
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:51:09
20/12 22:54:05
Lis Husberg (f. 1920)